Projemiz

UMF Yapı güvencesiyle Kocaeli Kartepe'de yükselen Emar Delüx Residence Projesi sizlere, 12 ay boyunca doğa ile başbaşa, 4 mevsimi ayrı güzelliklerle yaşayabileceğiniz, huzuru ve mutluluğu doyasıya hissedebileceğiniz bir yaşam sunuyor.

Kurulduğu günden bugüne mimari projelerin hazırlanmasından başlayarak anahtar teslime kadar uzanan inşaat süreçlerini yüksek kalite anlayışıyla gerçekleştirilen UMF Yapı, aynı zamanda iç mimarlık hizmetlerine de devam etmektedir.

Çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefleyen UMF Yapı, en önemli kaynağının çalışanları olduğunu bilir. Bu nedenle seçkin mühendis, mimar kadrosunu sürekli olarak istihdam etmekte olan firmamız, değişen ve gelişen inşaat sektörünün ve müşteri beklentilerinin karşılanması için ekibinin eğitim ve gelişimi için her türlü yatırımı gerçekleştirmektedir.

Alanında büyük bir bilgi birikimi ve deneyime sahip olan UMF Yapı, bugüne kadar gerçekliştirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmalarında yakaladığı yüksek müşteri memnuniyetini ileri taşıyarak hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir.


Emar Delüx Residence Projemizin Özellikleri

Aileniz ve sizin için en doğru yerdesiniz. Emar Delüx evleri, konfor ve güvenlik açısından size en uygun konut projesin olacak şekilde tasarlandı.

Doğanın kucağında huzurlu bir uykuya sahip olacaksınız. Günün yorgunluğunu Emar Delüx ile atacaksınız. Genç ve dinamik bir yaşam tarzınız olacak. Her öğünün en güzel tadlarını burada yaşayacaksınız.