Akıllı Ev Sistemi

 

Dünyanın herhangi bir bölgesinde dahi olmanız evinizi kontrol etmenize engel olmaz. Akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerinden dünyanın neresinde olursanız olun, evinize hiçbir aidat ücreti ödemeden özgürce bağlanabilirsiniz.

Emar Delüx Akıllı Ev Kontrol Ünitesi, evinizde hiçbir otomasyon altyapısı olmadan bütün elektrikli cihazlarınızı yönetebileceğiniz bir akıllı ev sistemi kurar. Ev otomasyon teknolojilerde dünya standardı olan Z-Wave Kablosuz haberleşme teknolojisini kullanan cihaz, evinizi içeriden ya da dünyanın herhangi bir yerinden kontrol etmenizi sağlar. Akıllı özellikleri sayesinde evinizi sizin müdahaleniz olmadan kendisi yönetir.

Akıllı ve Doğal Yaşamın En Yalın Hali

 

Siz Nerede Olursanız Olun Eviniz Yanınızda

Kullanıcıların akıllı telefonlarında bulunan uygulaması sayesinde konumlarını belirler. Bu uygulama kullanıcının eve göre konumunu belirlerken 4 farklı tekniği bir arada kullanır:
1
Eve yerleştirilen iBeacon sensörleri
2
Bağlı olunan baz istasyonuna olan mesafe
3
Çevrede bulunan Wi-Fi ağlarının konumları
4
GPS sinyali (Nadiren)

Bu sayede her kullanıcının eve göre olan konumunu mükemmel biçimde ve minimum pil tüketimiyle belirler.

 

Eviniz Yaşam Tarzınıza Göre Otomatik Ayarlansın

Emar Delüx Akıllı Ev Sistemi evinize girişinizi birkaç metre hassasiyetle belirler ve eve tam giriş yaparken "HOŞGELDİNİZ" senaryosunu devreye alır. Keyfinize göre bir hayat siz daha evinizin kapısına gelmeden karşılar.